آموزش

نگاه کلی به دتکتورهای گاز پروسنس

در ادامه، به آموزش دتکتور گاز پروسنس میپردازیم.

شرکت پروسنس دو بار به عنوان یک شرکت با رشد سریع در ترکیه جایزه دریافت کرده است، علاوه بر این، Prosense توسط Deloitte به عنوان یکی از فناوری Fast 50 ترکیه، در سال 2019 اعطا شده است.


دتکتورهای گاز پروسنس سری PQD با کاهش زمان راه اندازی و تعمیر، هم سطح ایمنی را افزایش می دهند و هم در هزینه های خدمات صرفه جویی می کنند! نیازی نیست تمام روز خود را صرف راه اندازی کنید. آدرس Modbus و بسیاری از تنظیمات دیگر را می توان تنها با چند کلیک تنظیم کرد!


در دنیای دستگاه هایی که آنالوگ صحبت می کنند، دتکتور گاز پروسنس هر مکالمه ارزشی را انجام می دهد! با تنظیم پارامترها، به راحتی به مکالمه سیستم موجود خود می پیوندد، سیستم شما یک تجربه همکاری عالی خواهد داشت، فقط با دتکتور گاز پروسنس!


در حین نگهداری دتکتور گاز، کارهای زیادی برای انجام دادن در انتظار شماست؟ گاز در حساس ترین لحظه تمام شد؟ دتکتورهای گاز پروسنس رویاهای راه اندازی، تعمیر و نگهداری آسان بدون استفاده از گاز را به واقعیت تبدیل می کنند! تنها با چند کلیک همه سناریوها را آزمایش کنید، دیگر خبری از اتلاف وقت و گاز نیست، دتکتورهای گاز پروسنس اجازه نمیدهد دنیا منتظر بماند!


هر شرکتی می خواهد با استعدادترین کارمندان را استخدام کند، سر و کار داشتن با چندوظیفه ای، خود مدیریتی و کار گروهی مطمئناً مورد توجه ترین ویژگی ها هستند. اجرای تمام روال های خودآزمایی، گزارش نتایج... همه برای امنیت هم تیمی ها، دتکتور گاز پروسنس بهترین کاندید، بهترین کارمند شما!


آیا با توضیح دادن خود به دتکتور مشکل دارید؟ اگر دتکتور گاز می توانست از نیم کلمه، یا... نیم لمس بفهمد، چه؟ دتکتورهای گاز پروسنس می توانند! تنها با چند کلیک می توانید سطوح هشدار را تنظیم کنید، آسان در راه اندازی و نگهداری. دتکتورهای گاز پروسنس؛ یک اشاره!


آیا ایمنی نسبی در شرایطی که هر ثانیه به قیمت جان یک انسان تمام می شود کافی است؟ دتکتور گاز پروسنس سری PE-KAYO یک راه حل منحصر به فرد برای جایگاه های نفت و سوخت است که نشان دهنده ایمنی واقعی، فراتر از دتکتورهای گاز استاندارد است. آن را به شانس نگذارید. PE-KAYO را انتخاب کنید، ایمنی واقعی را انتخاب کنید!


دتکتور گاز پروسنس؛ قوی، قابل اعتماد و کاربر پسند است که به طور خاص برای کاربردهای درجه یک طراحی شده است.


تنظیمات زمان و تاریخ در دتکتور گاز پروسنس سری PQD


به لطف ویژگی Zero Suppression، دتکتور گاز پروسنس سری PQD قادر است یک سطح اندازه گیری مشخص را 0 (صفر) نشان دهد تا از نگرانی های غیر ضروری جلوگیری شود.


تنظیمات زبان در دتکتورهای گاز پروسنس سری PQD


شرکت آریان سپهر؛ نمایندگی فروش دتکتور های گاز پروسنس در ایرانشرکت آریان سپهر